Яннік Сіннер: “Намагаюсь готуватись до кожного матчу, як до найважливішого”

Яннік Сіннер

Діючий чемпіон Вімблдонського турніру і лідер поточного світового рейтингу Яннік Сіннер прокоментував свою перемогу на стадії четвертого кола над японським кваліфаєром Сінтаро Мочізукі. Яннік віддав належне рівню гри Мочізукі, який зумів виграти на поточному мейджорі 6 матчів поспіль. А також розповів про свою підготовку до поєдинків вирішальних стадій Вімблдону – 2026.

Джерело фото: wimbledon.com

Яннік Сіннер: “Це був дуже складний матч. Він (Сінтаро Мочізукі) показав класний теніс і взагалі провів блискучий турнір на дуже високому рівні. Дуже радий за його результат.

На початку матчу я намагався зрозуміти, як мені краще діяти. Були моменти, коли в мене могли виникнути серйозні проблеми, але я радий тому, як вийшов із цієї ситуації.

Мені здається, що зараз найважливіше – лишатися ментально готовим до виходу на корт. Кожна наступна стадія стає ще важкою. Тому потрібно тримати увагу на кожній деталі. Ми намагаємось готуватися до кожного матчу, як до найважливішого. А там, побачимо. Я намагаюсь контролювати те, що я можу контролювати”.

Нагадаємо, що Яннік Сіннер переграв Сінтаро Мочізукі в трьох партіях. Наступним суперником лідера світового рейтингу стане Ян-Леннар Штруфф, який на відмові пройшов поляка Хуберта Хуркача. Німецький тенісист у віці 36 років став найстаршим дебютантом чвертьфіналів Турнірів Великого Шолому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *