Індіан-Веллс. Катеріна Сінякова та Тейлор Таунсенд стають чемпіонками парного турніру
Чесько-американський дует Катеріна Сінякова/Тейлор Таунсенд стає тріумфатором жіночого парного турніру на змаганнях категорії WTA 1000 в Індіан-Веллсі. В титульному матчі Катеріна та Тейлор в двох достатньо непростих сетах здолали казахстансько-сербську пару Анна Даніліна/Александра Круніч.
BNP Paribas Open, WTA 1000
Індіан-Веллс, США
Парний розряд, фінал
(3) Катеріна Сінякова/Тейлор Таунсенд - (5) Анна Даніліна/Александра Круніч - 7:6(4), 6:4
Джерело фото: x.com, користувач: BNP Paribas Open
В стартовому сеті спортсменки обійшлись без виграних на прийомі геймів, тож долю партії вирішив тай-брейк. На ньому Даніліна та Круніч першими вирвались вперед із міні-брейком і лідирували в рахунку - 4:2. Втім, Сінякова і Таунсенд змогли взяти 5 розіграшів поспіль і залишити за собою перший відрізок матчу.
В дебюті другого сету, нарешті, стався перший в матчі брейк, який оформили Катеріна та Тейлор. В середині партії Анна і Александра відігрались, але в 10-му геймі партії Сінякова і Таунсенд оформили брейк під нуль, яким і поставили переможну крапку в фіналі.
Для Тейлор Таунсенд цей трофей стає вже 13-м в кар'єрі у парному розряді на рівні WTA, тоді як для Катеріни Сінякової вже 34-м!
-Logo%20(1).png)

Коментарі
Дописати коментар