Акапулько. Флавіо Коболлі переграв Міоміра Кецмановича і став першим фіналістом турніру

Флавіо Коболлі

Італійський тенісист Флавіо Коболлі, який на змаганнях Abierto Mexicano Telcel отримав 5-й номер посіву, пробивається в титульний матч. В 1/2 фіналу турніру категорії ATP 500 в Акапулько Флавіо в напруженому протистоянні здолав серба Міоміра Кецмановича, який займає 84-ту сходинку поточного світового рейтингу.

Abierto Mexicano Telcel, ATP 500
Акапулько, Мексика 
1/2 фіналу

(5) Флавіо Коболлі – Міомір Кецманович – 7:6(5), 3:6, 6:4
Джерело фото: Instagram, користувач: abiertomexicanodetennis 
Фактично на самому початку зустрічі спортсмени обмінялись брейками, але в подальшому свої подачі і Флавіо, і Міомір тримали достатньо впевнено. Навіть в той момент, коли у Кецмановича виникли серйозні проблеми і Коболлі заробив подвійний сет-бол на прийомі, сербський тенісист все-одно виплутався і захистив подачу.
За таких обставин цілком логічним завершенням сету був тай-брейк. Його із виграного на прийомі розіграшу почав Кецманович, який повів в рахунку – 3:0. Але цієї переваги Міоміру не вистачило. Флавіо доволі швидко відігрався, а згодом і сам повів із міні-брейком в активі. Мінімальної переваги Коболлі вистачило для перемоги в таї та сеті.
Друга партія пройшла із куди менш закрученою інтригою. На самому початку сету Коболлі зміг відігратися з подвійного брейк-поінта у суперника. А ось наприкінці партії повторити цей саме фокус Флавіо не зміг – Кецманович знову повів 40:15 на прийомі і з першого ж брейк-поінту взяв подачу суперника. А вже в наступному геймі Міомір під нуль подав на перемогу в партії.
Кецманович і вирішальний сет почав із брейку та повів – 3:1. Але Коболлі вчасно увімкнувся і відповів одразу двома виграними на прийомі геймами. Флавіо вийшов подавати на перемогу, але Міомір відігрався. Правда, лише для того, аби одразу ж програти власну подачу і дозволили Коболлі цим брейком оформити вихід у фінал.
У фіналі змагань в Акапулько Флавіо Коболлі зіграє проти американця Френсіса Тіафо, який у своєму півфіналі буквально врятував дербі із Брендоном Накашимою.

Теніс України в соцмережах: Facebook, Telegram і Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *