
Український тенісист Віталій Сачко пробивається у чвертьфінал змагань категорії ATP Challenger в чеському місті Простейов. На стадії другого кола Віталій в драматичному протистоянні здолав другу ракетку турніру місцевого спортсмена Віта Копржіву (66-й номер поточного світового рейтингу). Сачко здобув перемогу на тай-брейці вирішального сету, відігравши в ньому відставання із двома брейками. На перемогу в зустрічі Віталій Сачко витратив 2 години і 35 хвилин ігрового часу.
Віталій Сачко – (2) Віт Копржіва – 6:1, 4:6, 7:6(4)
Джерело фото: Instagram, користувач: czechopen
Після максимально впевненого стартового сету Сачко віддав супернику ініціативу в другому відрізку матчу, а потім ще й максимально невдало розпочав вирішальну партію. Копржіва повів одразу із двома брейками – 3:0.
Одну упущену подачу Віталій відіграв одразу ж, а от із другим брейком виникли проблеми. Віт навіть вийшов подавати на матч, але в останній момент Сачко відігрався і оформив підсумкову перемогу на тай-брейці вирішальної партії.
В 1/4 фіналу Челленджера в Простейові Віталій Сачко зіграє проти переможця матчу Алекс Молчан – Мілош Кароль.


