Сорана Кирстя із неймовірним камбеком переграла Маркету Вондроушову в чвертьфіналі турніру в Дубаї

Румунська тенісистка Сорана Кирстя стає півфіналісткою престижних змагань категорії WTA 1000 в Дубаї. На стадії 1/2 фіналу Сорана оформила справжній камбек у протистоянні із 7-ю ракеткою змагань Маркетою Вондроушовою із Чехії. Кирстя поступалась із рахунком 2:6, 0:4, але зуміла переломити хід зустрічі та оформити підсумкову перемогу в трьох партіях. На перемогу в матчі Сорана Кирстя витратила трохи більше 2 годин і 40 хвилин ігрового часу.

WTA 1000
Дубай, ОАЕ
1/4 фіналу

Сорана Кирстя - (7) Маркета Вондроушова - 2:6, 7:6(1), 6:2

Дивовижний порятунок в цьому матчі Кирстя почала з рахунку 2:6, 1:5. В другому сеті румунська тенісистка відіграла 6 матч-болів у суперниці, але таки перевела партію на тай-брейк та виборола в ньому перемогу.

Ну а у вирішальному сеті Сорана, яка перебувала на емоційному підйомі, впевнено розібралась із деморалізованою Вондроушовою.

У півфіналі змагань в Дубаї Сорана Кирстя зіграє проти італійської спортсменки Ясміне Паоліні, яка подолала чвертьфінальну стадію без боротьби - її потенційна суперниця Єлєна Рибакіна знялась з турніру ще до початку матчу.