Факундо Діас Акоста переграв Ніколаса Харрі в фіналі турніру в Буенос-Айресі та взяв перший в кар'єрі трофей рівня ATP

Аргентинський тенісист Факундо Діас Акоста стає переможцем домашнього турніру категорії ATP 250 в Буенос-Айресі. В титульному матчі змагань Факундо в двох сетах переграв 3-го номера посіву чилійця Ніколаса Харрі, який займає 21-шу сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в фіналі Діас Акоста витратив близько 1 години і 45 хвилин ігрового часу.

ATP 250
Буенос-Айрес, Аргентина
Фінал

Факундо Діас Акоста - (3) Ніколас Харрі - 6:3, 6:4

В кожному із сетів фінального матчу Діас Акоста по разу відзначився на прийомі і втримав усі власні подачі.

Для Факундо титул в Буенос-Айресі стає першим в кар'єрі на рівні ATP. Здобув його аргентинський тенісист у своєму першому ж фіналі. До цього в активі Діаса Акости було 5 титулів на турнірах категорії ATP Challenger. 4 з них він виборов протягом минулого сезону.

Цікаво, що на шляху до першого титулу Факундо не програв в Буенос-Айресі жодної партії.

Завдяки трофею в Буенос-Айресі Факундо Діас Акоста підніметься на найвищу в кар'єрі 59-ту сходинку світового рейтингу.