Алехандро Давідовіч Фокіна стає стартовим суперником Новака Джоковича на Мастерсі в Монте-Карло.

Іспанський тенісист Алехандро Давідовіч Фокіна успішно стартував на змаганнях категорії Мастерс в Монте-Карло. На стадії першого кола Алехандро в двох партіях переграв американця Маркоса Гірона, який займає 53-ю сходинку чоловічого світового рейтингу. На перемогу в матчі Давідовіч Фокіна витратив трохи менше 1 години і 40 хвилин ігрового часу.

ATP Masters
Монте-Карло
1-й раунд

Алехандро Давідовіч Фокіна - Маркос Гірон - 7:5, 6:3

Цікаво, що в кожній з партій зустрічі Давідовіч Фокіна першим програвав власну подачу. В першому сеті іспанський тенісист досить швидко відігрався, а другий брейк оформив тільки тоді, коли Гірон вже вийшов подавати на тай-брейк.

А от в другому сеті після швидко програної подачі Давідовіч Фокіна настільки зібрався, що відповів одразу трьома брейками і прихованою баранкою для суперника з рахунку 0:3.

В другому колі Мастерсу в Монте-Карло Алєхандро Давідовіч Фокіна зіграє з лідером посіву і світового рейтингу сербським тенісистом Новаком Джоковичем.

Теніс України в соцмережах: Facebook і Telegram