Віталій Сачко поступився в фіналі кваліфікації турніру ATP в австрійському Кіцбюелі.

Український тенісист Віталій Сачко не зумів пробитися в основну сітку змагань категорії ATP-250 в австрійському Кіцбюелі. В фіналі кваліфікації турніру Віталій в двох партіях поступився місцевому тенісисту Себастьяну Офнеру, який займає 227-му сходинку світового чоловічого рейтингу.  В кожному з сетів зустрічі Сачко по разу упустив власну подачу, чого супернику цілком вистачило для підсумкової перемоги.

ATP-250
Кіцбюель, Австрія
Кваліфікація, фінал

Себастьян Офнер - Віталій Сачко - 6:4, 6:4

Зустріч між тенісистами тривала всього 1 годину і 10 хвилин ігрового часу. За весь матч Сачко жодного разу не дістався навіть до брейк-поінтів, тож шансів повернутися в боротьбу після програних подач у українського тенісиста просто не було.

UPD: Віталій Сачко таки потрапив в основну сітку змагань в Кіцбюелі в якості лакі лузера. В першому раунді турніру український тенісист зіграє проти Душана Лайовича.

Теніс України в соцмережах: Facebook і Telegram