Леся Цуренко не зуміла дограти чвертьфінальний поєдинок на змаганнях у Будапешті.
Українська тенісистка Леся Цуренко завершила виступи на змаганнях категорії WTA-250 в Будапешті на стадії 1/4 фіналу. Леся не зуміла дограти матч проти 3-ї ракетки турніру представниці Казахстану Юлії Путінцевої, яка займає 32-у сходинку жіночого світового рейтингу. Ще в середині стартової партії Цуренко довелось брати медичний тайм-аут через проблеми із правою рукою. Українська тенісистка на корт повернулась, але після 8-ми програних поспіль геймів Леся вирішила відмовитись від продовження боротьби.
WTA-250
Будапешт, Угорщина
1/4 фіналу
(3) Юлія Путінцева - Леся Цуренко - 6:0, 2:0, ret
Нагадаємо, що для Лесі Цуренко це був другий вихід у чвертьфінал турнірів WTA протягом сезону. Минулого разу на змаганнях в Істборні Лесі також завадила травма - українська тенісистка була змушена знятися з турніру ще до початку чвертьфінальної зустрічі.
Юлія Путінцева у півфіналі змагань в Будапешті зіграє проти Александров Круніч, яка на стадії 1/4 фіналу здобула чергову розгромну перемогу на турнірі.
Коментарі
Дописати коментар