Даяна Ястремська програла Еммі Радукану в першому ж колі змагань у Порторожі.
Ще одна українська тенісистка не зуміла подолати навіть стартовий раунд змагань категорії WTA-250 у Словенії. В першому колі турніру в Порторожі Даяна Ястремська в двох партіях програла представниці Великобританії Еммі Радукану, яка займає 83-ю сходинку світового жіночого рейтингу. Ястремська знялась з матчу через пошкодження вже в той момент, коли Еммі для перемоги не вистачало всього кількох виграних розіграшів.
WTA- 250
Порторож, Словенія
1-й раунд
(1) Емма Радукану - Даяна Ястремська - 6:2, 5:3, ret
Цікаво, що українська тенісистка знялась з матчу за рахунку 6:2, 5:3 і 30:0 на користь суперниці, тобто в той момент, коли Радукану до перемоги залишалось виграти всього 2 розіграші.
В другому колі змагань у Порторожі, на яких Емма Радукану є лідером посіву, британська тенісистка зіграє проти переможниці матчу між американкою Елізабет Мандлік та представницею Німеччини Анною-Лєною Фрідзам.
Коментарі
Дописати коментар