Леся Цуренко знялась зі змагань у Порторожі і без боротьби пропустила Єлену Рибакіну у півфінал турніру.
Українська тенісистка Леся Цуренко прийняла рішення достроково завершити виступи на змаганнях категорії WTA-250 у словенському Порторожі. Леся не вийшла на чвертьфінальний поєдинок проти 3-ї ракетки змагань представниці Казахстану Єлени Рибакіної, пропустивши її, таким чином, без боротьбу в 1/2 фіналу.
WTA-250
Порторож, Словенія
1/4 фіналу
(3) Єлена Рибакіна - Леся Цуренко - w/o
Протягом цього сезону Леся Цуренко вже знімалась з турнірів саме напередодні чвертьфінального протистояння. Сталось це кілька місяців тому в Істборні. Ще 5 разів протягом цього сезону українська тенісистка не зуміла завершити зустрічі і знімалась по ходу протистоянь.
У півфіналі змагань в Порторожі Єлена Рибакіна зіграє проти переможниці матчу Беатріс-Хаддад Мая - Ана Богдан.
Коментарі
Дописати коментар