Теніс України у соцмережах

Матчі Джоковіча, Рууда і Маррея, старт українок у парному розряді. Розклад Australian Open - 2023 на 19 січня.

У четвертий ігровий день Відкритого Чемпіонату Австралії з тенісу заплановано чимало інтригуючих поєдинків. Зокрема, свої зустрічі другого кола проведуть Новак Джоковіч, Каспер Рууд, Енді Маррей, Алєксандр Звєрєв, Онс Жабер, Каролін Гарсія та багато інших відомих спортсменів. А от представництво України на кортах Мельбурна буде виключно у жіночому парному розряді. 

Australian Open - 2023
Розклад матчів 4-го ігрового дня
19 січня

Rod Laver Arena

Аріна Соболенко - Шелбі Роджерс
Дженсон Бруксбі - Каспер Рууд - не раніше 03:30
Лейла Фернандес - Каролін Гарсія
Енцо Куако - Новак Джоковіч - не раніше 10:00
Маркета Вондроушова - Онс Жабер

Margaret Court Arena

Кеті Волинець - Вероніка Кудерметова
Анетт Контавейт - Магда Лінетт - не раніше 04:00
Майкл Ммо - Алєксандр Звєрєв
Клер Лю - Белінда Бенчіч - не раніше 10:00
Енді Маррей - Танасі Коккінакіс

John Cain Arena

Тейлор Таунсенд - Єкатєріна Алєксандрова
Лорен Девіс - Елізе Мертенс
Тейлор Фріц - Алєкс Попирін - не раніше 06:00
Адріан Маннаріно - Алєкс Де Мінор - не раніше 10:00

Kia Arena

Алізе Корне/Саманта Стосур - Хао-Чін Чань/Чжаоксюань Ян 
Андрєй Рублєв - Еміл Руусувуорі - не раніше 04:00
Кімберлі Біррелл - Лінда Фругвіртова
Максім Крессі - Хольгер Руне

1573 Arena

Веслі Коолхоф/Ніл Скупскі - Алєксандр Бублік/Джон Патрік Сміт
Бен Шелтон - Ніколас Харрі - не раніше 04:00
Юлія Путінцева - Кароліна Плішкова
Грігор Дімітров - Ласло Дьєре

Court 3

Жеремі Шарді - Даніель Еванс
Дієго Шварцман - Джеффрі Джон Вулф
Донна Векіч - Людміла Самсонова
Нурія Паррісас-Діас - Анастасія Потапова
Тереза Мартінцова/Донна Векіч - Коко Гофф/Джессіка Пегула

Court 5

Марі Боузкова/Каміла Осоріо - Софі Чанг/Анджеліка Куліков
Юкі Бхамбрі/Сакет Мінені - Андреас Міс/Джон Пірс
Джеймі Маррей/Майкл Вінус - Хантер Різ/Крістіан Родрігес
Ганс Гах/Джон Ізнер - Рінка Хіджіката/Джейсон Кублер
Александра Бозович/Лізетт Кабрера - Надія Кіченок/Кімберлі Ціммерманн

Court 6

Педро Качін/Гвідо Пелья - Джуліан Кеш/Генрі Паттен
Барбора Крейчікова/Катеріна Сінякова - Ульрікке Ейкері/Кетрін Харрісон
Денис Кудла - Юго Юмбер
Варвара Грачова - Лукреція Стефаніні

Court 7

Алехандро Давідовіч Фокіна - Томмі Пол
Анна-Кароліна Шмідлова - Каміла Джіорджі
Шуай Чжанг - Петра Мартіч
Брендон Холт - Роберто Баутіста-Агут

Court 8

Мію Като/Альділа Сутджіаді - Кейтлін Крістіан/Данка Ковініч
Тереза Міхалкова/Олександра Соснович - Сінь-Юнь Хань/Лідія Морозова
Іріна Бєгу - Лаура Зігемунд
Пабло Карреньо-Буста - Бенджамен Бонзі

Court 12

Ері Ходзумі/Тамара Зіданшек - Ангеліна Калініна/Елісон ван Ейтванк
Андрєй Голубєв/Александр Недовєсов - Дейн Свіні/Лі Ту
Альберт Рамос/Бернабе Сапата Міральєс - Бен Маклахлан/Йосіхіто Нісіока
Керолайн Доулхайд/Анна Калінская - Анна Блінкова/Лінь Чжу
Франсіско Черундоло/Томас Мартін Етчеверрі - Їржі Легечка/Алекс Молчан

Court 13

Нікола Мектіч/Мате Павіч - Максімо Гонсалес/Андрес Молтені
Аслан Каратцев/Душан Лайовіч - Сантьяго Гонсалес/Едуард Роже-Васслен
Джеймі Форліс/Астра Шарма - Кеті Макнеллі/Луїза Стефані
Рамкумар Раманатан/Мігель Анхель Реєс-Варела - Петрос Ціціпас/Стефанос Ціціпас
Моюка Учідзіма/Сінь Ю Ван - Талія Гібсон/Олівія Тжандрамулія

Court 14

Оксана Калашнікова/Аліша Паркс - Ясміне Паоліні/Мартіна Тревізан 
Анна Бондар/Гретьє Міннен - Аліція Росольська/Ерін Раутліфф
Ллойд Гарріс/Равен Класен - Педро Мартінес/Тьяго Монтейро
Анна Даніліна/Санія Мірза - Далма Гальфі/Бернарда Пера
Рафаель Матуш/Давид Вега Ернандес - Юго Ні/Ян Зеліньські

Court 15

Жаклін Крістіан/Тамара Корпач - Вікторія Голубіч/Моніка Нікулеску
Ніколя Маю/Тім Пюц - Ніколас Барьєнтос/Аріель Беар
Франсіску Кабрал/Жуан Соуза - Нікола Чачич/Айсам уль хак Куреші
Людмила Кіченок/Альона Остапенко - Анастасія Павлюченкова/Єлєна Рибакіна
Марсело Демолінер/Андреа Вавассорі - Сандер Жиль/Йоран Фліген

Court 16

Тімеа Бабош/Крістіна Младеновіч - Альона Большова/Панна Удварді
Себастьян Баес/Луїс Давид Мартінес - Марсель Гранольєрс/Орасіо Себальос
Робін Хаасе/Матве Мідделкооп - Роберто Карбальєс Баена/Уго Дельєн
Давид Гірон/Констан Лестьєн - Раджив Рем/Джо Солсбері
Лучія Бронцетті/Елізабетта Коччарето - Латіша Чань/Алекса Гуарачі

Court 17

Іван Шабанов/Матей Шабанов - Томіслав Бркич/Гонсало Ескобар
Петра Х`юле/Аріна Родіонова - Дезері Кравчик/Демі Схурс
Олівія Гадецкі/Прісцилла Хон - Ана Богдан/Татьяна Марія
Даніель Роуз Коллінс/Хізер Уотсон - Марта Костюк/Єлєна Габріела Русе
Даніель Альтмаєр/Хуан-Пабло Варільяс - Хуан-Себастьян Кабаль/Роберт Фарах

На всіх кортах початок зустрічей запланований на 02:00 ночі за київським часом. 


Теніс України в соцмережах: Facebook і Telegram

Коментарі

Популярне