Теніс України у соцмережах

Українки на центральних кортах. Розклад Australian Open - 2023 на 20 січня.

У п`ятницю прихильникам українського тенісу спати не доведеться, адже на корти в Мельбурні вийдуть всі 3 українки, які продовжують боротьбу в жіночому одиночному розряді. Програму ігрового дня на центральному корті, наприклад, відкриє зустріч за участі Ангеліни Калініної. Та й загаром у п`ятий день австралійського мейджора буде зіграно чимало цікавих поєдинків, за якими варто було б стежити. 

Australian Open - 2023
Розклад матчів 5-го ігрового дня
20 січня

Rod Laver Arena

Барбора Крейчікова - Ангеліна Калініна
Стефанос Ціціпас - Таллон Грікспоор
Бернарда Пера - Коко Гофф
Медісон Кіз - Вікторія Азаренко - не раніше 10:00
Себастьян Корда - Даніїл Медвєдєв

Margaret Court Arena

Мартон Фучовіч - Яннік Сіннер
Джессіка Пегула - Марта Костюк - не раніше 04:00
Іга Свьонтек - Крістіна Букса
Хуберт Хуркач - Денис Шаповалов - не раніше 10:00
Лін Чжу - Марія Саккарі

John Cain Arena

Макс П`юрселл/Джордан Томпсон - Гільєрмо Дуран/Філіпп Освальд
Сторм Хантер/Елізе Мертенс - Вероніка Кудерметова/Людмила Самсонова
Франсіско Черундоло - Фелікс Оже Альяссім - не раніше 06:00
Карен Хачанов - Френсіс Тіафо - не раніше 10:00

Kia Arena

Ніколь Меліхар-Мартінез/Еллен Перес - Єкатєріна Александрова/Вівіан Гайзен
Федеріко Корія/Дієго Шварцман - Алекс Болт/Люк Севілл
Єлена Рибакіна - Даніель Роуз Коллінс - не раніше 05:00
Кемерон Норрі - Їржі Легечка - не раніше 06:30

1573 Arena

Ірина Камелія Бегу/Шелбі Роджерс - Габріела Дабровскі/Джуліана Олмос
Лінда Фругвіртова/Елісон Ріск - Натела Дзаламідзе/Александра Панова
Катерина Байндл - Альона Остапенко - не раніше 05:00
Бенджамен Бонзі/Артур Рендеркнек - Джон Міллмен/Александр Вукіч
Хао-Чін Чань/Майкл Вінус - Альона Остапенко/Давид Вега Ернандес

Court 3

Натаніель Леммонс/Джексон Вітроу - Ллойд Гласспул/Харрі Хеліоваара
Александер Ерлер/Лукас Мідлер - Рохан Бопанна/Меттью Ебден
Маккензі Макдональд - Йосіхіто Нісіока - не раніше 05:30
Лізетт Кабрера/Джон Патрік Сміт - Кімберлі Ціммерманн/Тім Пюц

Court 6 

Ейжа Мухаммад/Тейлор Таунсенд - Надя Подороска/Маяр Шериф - початок о 03:30
Лейла Фернандес/Бетані Маттек-Сендс - Беатріс Хаддад Мая/Шуай Чжан
Белінда Бенчич/Жіл Тайхманн - Медісон Бренгл/Ребекка Маріно
Дезері Кравчик/Ніл Скупскі - Сторм Хантер/Джон Пірс

Court 7

Магда Лінетт/Сію Ван - Сюко Аояма/Ена Шибахара
Кірстен Фліпкенс/Лаура Зігемунд - Анастасія Потапова/Яна Сізікова
Джеймі Форліс/Астра Шарма - Клер Лю/Сабріна Сантамарія
Кентен Алі/Адріан Маннаріно - Андре Горанссон/Марк-Андреа Хюслер
Бетані Маттек-Сендс/Мате Павіч - Джессіка Пегула/Остін Крайчек

Court 8

Дієго Ідальго/Еміль Руусувуорі - Марсело Аревало/Жан-Жульєн Роєр
Сімоне Болеллі/Фабіо Фоньїні - Садіо Думбія/Фабьєн Ребуль
Джеймі Маррей/Майкл Вінус - Томіслав Бркич/Гонсало Ескобар
Марк Полманс/Олексій Попирін - Факундо Багніс/Роберт Гелловей
Кірстен Фліпкенс/Едуард Роже-Васслен - Тейлор Таунсенд/Джеймі Маррей

Court 14

Робін Хаасе/Матве Мідделкооп - Джуліан Кеш/Генрі Паттен - початок о 05:30
Аліція Росольська/Жан-Жульєн Роєр - Меддісон Інгліс/Джейсон Кублер 
Кімберлі Біррелл/Рінка Хіджіката - Людмила Кіченок/Гонсало Ескобар
Крістіна Букса/Макото Ніномія - Софія Кенін/Юлія Путінцева

Court 15

Сінь-Юнь Хан/Чжічжень Чжан - Луїза Стефані/Рафаель Матуш - початок о 05:30
Максім Крессі/Альбано Оліветті - Жеремі Шарді/Фабріс Мартен
Андрєй Голубєв/Александр Недовєсов - Хуан-Себастьян Кабаль/Роберт Фарах

Court 17

Мію Като/Альділа Сутджіаді - Маріє Боузкова/Каміла Осоріо - початок о 03:30
Вікторія Голубіч/Моніка Нікулеску - Анна Бондар/Гретьє Міннен 
Габріела Дабровскі/Макс П`юрселл - Чжаоксюань Ян/Ян Зеліньскі
Алісія Барнетт/Олівія Ніколлз - Міріам Колодзєйова/Маркета Вондроушова

Початок зустрічей вказано за київським часом.

Теніс України в соцмережах: Facebook і Telegram

Коментарі

Популярне