Теніс України у соцмережах

Паралельні матчі Джоковича і Маррея та битви українок у парному розряді. Розклад Australian Open - 2023 на 21 січня.

Суботній ігровий день на кортах Мельбурна, як і має бути на Турнірах Великого Шолому, буде насичений надзвичайно цікавими матчами. Звісно, найбільша увага буде прикута до двох чоловічих зустрічей, які паралельно відбуватимуться у вечірній сесії на центральних кортах Australian Open. Ми дізнаємось, чи не завадить травма стегна Новаку Джоковичу поборотися із Грігором Дімітровим та чи вистачить часу на відновлення Енді Маррею після справжнього марафону проти Танасі Коккінакіса.

Australian Open - 2023
Розклад матчів 6-го ігрового дня
21 січня

Rod Laver Arena

Варвара Грачова - Кароліна Плішкова
Каміла Джіорджі - Белінда Бенчіч
Бенджамен Бонзі - Алекс де Мінор - не раніше 05:30
Грігор Дімітров - Новак Джокович - не раніше 10:00
Магда Лінетт - Єкатєріна Александрова

Margaret Court Arena

Нурія Паррісас-Діас - Донна Векіч
Андрєй Рубльов - Даніель Еванс
Аріна Соболенко - Елізе Мертенс
Енді Маррей - Роберто Баутіста-Агут - не раніше 10:00
Рінка Хіджіката/Джейсон Кублер - Ллойд Гласспул/Харрі Хелліоваара

John Cain Arena

Ніколь Меліхар-Мартінес/Еллен Перес - Марта Костюк/Єлєна Габріела Русе
Юго Юмбер - Хольгер Руне - не раніше 04:00
Андре Горанссон/Марк-Андреа Хюслер - Андреас Міс/Джон Пірс
Алєксєй Попирін - Бен Шелтон - не раніше 10:00

Kia Arena

Анастасія Павлюченкова/Єлєна Рибакіна - Латіша Чань/Алекса Гуарачі
Веслі Коолхоф/Ніл Скупскі - Петрос Ціціпас/Стефанос Ціціпас - не раніше 03:30
Джеффрі Джон Вулф - Майкл Ммо - не раніше 05:30
Лаура Зігемунд - Каролін Гарсія - не раніше 10:00
Нікола Чачич/Айсам уль хак Куреші - Сантьяго Гонсалес/Едуар Роже-Васслен

1573 Arena

Садіо Думбія/Фабьєн Ребуль - Ллойд Гарріс/Равен Класен
Шуай Чжан - Кеті Волинець - не раніше 04:00
Лінда Фругвіртова - Маркета Вондроушова 
Олівія Гадецкі/Марк Полманс - Ена Шибахара/Веслі Коолхоф
Барбора Крейчикова/Катеріна Сінякова - Лінда Фругвіртова/Елісон Ріск

Court 3

Марсело Демолінер/Андреа Вавассорі - Марсель Гранольєрс/Орасіо Себальос
Моюка Учідзіма/Сінь Ю Ван - Коко Гофф/Джессіка Пегула - не раніше 03:30
Томмі Пол - Дженсон Бруксбі - не раніше 05:30
Шуай Чжан/Робін Хаасе - Алана Парнебі/Ендрю Харріс
Саманта Стосур/Метью Ебден - Демі Схурс/Нікола Мектіч

Court 7

Анастасія Потапова/Яна Сізікова - Керолайн Доулхайд/Анна Калінская
Іван Додіг/Остін Крайчек - (суперники визначаться пізніше)
Нікола Мектіч/Мате Павіч - Алекс Болт/Люк Севілл
Оксана Калашнікова/Аліша Паркс - Клер Лю/Сабріна Сантамарія
Джеймі Форліс/Люк Севілл - Санія Мірза/Рохан Бопанна

Court 8

Олівія Гадецкі/Прісцилла Хон - Дезері Кравчик/Демі Схурс - не раніше 04:00
Бен Маклахлан/Йосіхіто Нісіока - Марсело Аревало/Жан-Жульєн Роєр
Ейжа Мухаммад/Тейлор Таунсенд - Тереза Міхалкова/Олександра Соснович
Джуліана Олмос/Марсело Аревало - Латіша Чань/Юго Ні

Court 15

Надія Кіченок/Кімберлі Ціммерманн - Сюко Аояма/Ена Шибахара - не раніше 03:30
Їржі Легечка/Алекс Молчан - Александер Ерлер/Лукас Мідлер 
Анна Даніліна/Александр Недовєсов - Крістіна Младеновіч/Хуан Себастьян Кабаль


Теніс України в соцмережах: Facebook і Telegram

Коментарі

Популярне