Валерія Страхова впевнено виходить в третій раунд 25-тисячника в Буенос-Айресі.
Українська тенісистка Валерія Страхова, яка на змаганнях ITF в аргентинському Буенос-Айресі отримала 7-й номер посіву, більш ніж впевнено подолала другий раунд турніру. В ньому Валерія розгромила місцеву тенісистку Соланге Кривой, яка наразі перебуває тільки в другій тисячі світового жіночого рейтингу. За весь матч Страхова віддала суперниці всього 2 гейми - по одному в кожному з сетів.
ITF, W25k
Буенос-Айрес, Аргентина
2-й раунд
(7) Валерія Страхова - Соланге Кривой - 6:1, 6:1
В третьому раунді 25-тисячника в Буенос-Айресі Валерія Страхова зіграє проти переможниці зустрічі між Пією Ловрич та 11-ю ракеткою турніру ще однією представницею Аргентини Мартіною Капурро-Табордою.
Трохи пізніше свій матч другого кола на турнірі проведе ще одна українська тенісистка Маріанна Закарлюк. Вона зіграє проти лідерки посіву представниці Бразилії Кароліни Алвеш.
Коментарі
Дописати коментар