Валерія Страхова поступилась на старті 60-тисячника у Празі.
Українська тенісистка Валерія Страхова не зуміла подолати стартовий для себе 2-й раунд змагань ITF у чеській Празі. В двох партіях Валерія поступилась представниці Румунії Андрея Міту, яка займає 450-ту сходинку жіночого світового рейтингу. Зустріч між спортсменками тривала трохи більше 1 години і 50 хвилин ігрового часу.
ITF, W60
Прага, Чехія
2-й раунд
Андрея Міту - (9) Валерія Страхова - 7:6(3), 6:2
В першій партії зустрічі Валерія майже весь час наздоганяла суперницю. В 9-му геймі Міту навіть дісталась до сет-болу на власній подачі, але Страхова зуміла відігратися і перевести партію на тай-брейк. Вже на ньому румунська тенісистка довела свою перевагу до виграшу сету.
В другому сеті Страхова зуміла швидко повести в рахунку із брейком, втім після цього тричі програла власну подачу.
Цікаво, що Валерія Страхова і Андрея Міту разом виступають на змаганнях у Празі в парному розряді. Сьогодні спортсменки проведуть свій матч першого кола проти румунсько-американського дуету Андрея Прісакаріу/К`яра Шолл.
Коментарі
Дописати коментар