Катерина Байндл не зуміла пробитися у чвертьфінал турніру в Нінгбо
Українська тенісистка Катерина Байндл завершує виступи на змаганнях категорії WTA-250 у китайському Нінгбо на стадії другого кола. В боротьбі за вихід в 1/4 фіналу турніру Катерина в двох партіях поступилась 65-й ракетці світу представниці Італії Лучії Бронцетті. Зустріч між спортсменками тривала 1 годину і 20 хвилин ігрового часу.
WTA-250
Нінгбо, Китай
2-й раунд
(8) Лучія Бронцетті - Катерина Байндл - 6:3, 6:3
Ключем до успіху для італійської тенісистки в цьому протистоянні стала, звісно ж, максимально впевнена гра у власних геймах. За всю зустріч Байндл так і не зуміла заробити бодай один брейк-поінт. Про що говорити, якщо в другій партії на прийомі Катерина виграла всього 3 розіграші. При цьому Бронцетті три останні гейми на власній подачі взагалі виграла під нуль.
В чвертьфіналі турніру в Нінгбо Лучія Бронцетті зіграє проти переможниці матчу Лінда Фругвіртова - Анна Блінкова.
Коментарі
Дописати коментар