Даніель Роуз Коллінз з баранкою здолала стартову суперницю в Сан-Дієго
Даніель Роуз Коллінз вийшла переможницею з американського дербі на старті змагань категорії WTA-500 в Сан-Дієго. В матчі першого кола Коллінз здолала кваліфаєрку Луїзу Чіріко, яка займає 213-ту сходинку поточного світового жіночого рейтингу.
WTA-500
Сан-Дієго, США
1-й раунд
Даніель Роуз Коллінз - (Q) Луїза Чіріко - 7:5, 6:0
Стартовий сет зустрічі пройшов у надзвичайно напруженій боротьбі з обопільними шансами. Брейк-поінтів вистачало у кожної із суперниць, але єдиний брейк оформила саме Даніель Роуз, яка під нуль взяла подачу Чіріко на тай-брейк.
І цей провал буквально надломив Луїзу, яка за весь другий сет не зуміла виграти жодного гейму і дозволила суперниці відвісити повноцінну баранку. На прийомі у Чіріко справи геть не йшли, та й власні гейми вона часом програвала з тріском. Два з трьох брейків Коллінз оформила під нуль.
В другому колі змагань в Сан-Дієго Даніель Роуз Коллінз зіграє з переможницею матчу між Єкатеріною Александровою та Альоною Остапенко.
Коментарі
Дописати коментар