Олександра Корашвілі і Катерина Лазаренко крокують далі, Катерина Дятлова - вибуває. Результати українок на змаганнях ITF W15 у Сербії
В сербському місті Куршумлія-Баня відбулись матчі другого кола змагань категорії ITF W15. До цього раунду пробились одразу три українські тенісистки і дві з них успішно крокують далі. Олександра Корашвілі та Катерина Лазаренко пробились у чвертьфінал турніру, а от Катерина Дятлова зачохлила ракетку.
ITF W15
Куршумлія-Баня, Сербія
2-й раунд
Олександра Корашвілі - (Q) Ізабель Черні - 6:1, 6:0
(5) Катерина Лазаренко - Магдалєна Стоілковска - 7:6(3), 6:4
Дуня Маріч - (Q) Катерина Дятлова - 1:6, 6:0, 6:1
У чвертьфіналі змагань у Сербії Олександра Корашвілі зіграє проти французької тенісистки Хелени Стевіч, а Катерина Лазаренко - проти лідерки посіву Тамари Чуровіч із Сербії.
Коментарі
Дописати коментар