Надія Кіченок та Анна-Лена Фрідзам з потрійного матч-болу врятували стартовий поєдинок на парних змаганнях в Осаці
Українсько-німецький дует Надія Кіченок/Анна-Лена Фрідзам здобуває важку перемогу на старті парних змагань категорії WTA-250 в японській Осаці. В матчі першого кола Надія та Анна-Лена здолали 4-ту пару турніру Алісія Барнетт/Олівія Ніколлз із Великої Британії.
WTA-250
Осака, Японія
Парний розряд
1-й раунд
Надія Кіченок/Анна-Лена Фрідзам - (4) Алісія Барнетт/Олівія Ніколлз - 6:2, 3:6, 11:9
Варто відзначити, що на чемпіонському тай-брейку Кіченок і Фрідзам поступались з рахунком 6:9, але відіграли потрійний матч-бол у суперниць, виграли 5 розіграшів поспіль і відсвяткували перемогу в матчі.
У чвертьфіналі парних змагань в Осаці Надія Кіченок і Анна-Лена Фрідзам зіграють проти японського дуету Нацумі Кавагучі/Момоко Коборі.
Коментарі
Дописати коментар