Надія Кіченок і Анна-Лена Фрідзам спокійно подолали чвертьфінальну стадію турніру в Осаці
Українсько-німецький дует Надія Кіченок/Анна-Лена Фрідзам стає півфіналістом змагань WTA-250 в японській Осаці. На стадії 1/4 фіналу Надія та Анна-Лена в двох партіях спокійно переграли місцеву пару Нацумі Кавагучі/Момоко Коборі. На перемогу в матчі Кіченок і Фрідзам витратили трохи більше 1 години і 20 хвилин ігрового часу.
WTA- 250
Осака, Японія
Парний розряд
1/4 фіналу
Надія Кіченок/Анна-Лена Фрідзам - Нацумі Кавагучі/Момоко Коборі - 6:4, 6:3
В обох партіях матчу саме Кіченок і Фрідзам впевнено виривались вперед. В стартовому сеті українсько-німецький дует взагалі лідирував одразу з двома брейками, але дозволив суперницям вирівняти становище в рахунку. В другій партії Надія та Анна-Лена упустили перевагу в один брейк. Але в кожному з відрізків матчу Кіченок та Фрідзам вдавалось посилити гру ближче до завершення сетів і здобути вирішальну перевагу.
За вихід у парний фінал змагань в Осаці Надія Кіченок та Анна-Лена Фрідзам посперечаються із мексикансько-грецьким дуетом Фернанда Контрерас Гомес/Деспіна Папаміхаїл.
Коментарі
Дописати коментар