Надія Кіченок вийшла у чвертьфінал парних змагань в Токіо
Українсько-японський дует Надія Кіченок/Мію Като пробивається у чвертьфінал змагань категорії WTA-500 в Токіо. На старті парного турніру Надія та Мію в двох партіях здолали місцевих спортсменок Нацумі Кавагучі і Юкі Наїто. На перемогу в протистоянні Кіченок і Като витратили 1 годину і 20 хвилин ігрового часу.
WTA-500
Токіо, Японія
Парний розряд
1-й раунд
Надія Кіченок/Мію Като - Нацумі Кавагучі/Юкі Наїто - 7:6(2), 6:1
Для того, аби виграти стартовий сет зустрічі Надії та Мію довелось витратити чимало сил та нервів. Українсько-японський дует першим упустив свою подачу в середині першої партії, а потім ще й мав неабиякі проблеми на власній подачі ближче до завершення цього ігрового відрізку. Втім, Кіченок і Като відігрались у тому геймі з подвійного сет-болу у суперниць. У підсумку Надія та Мію взяли партію на тай-брейці, який вони залишили за собою доволі впевнено.
А ось у другому сеті зустрічі боротьби вже майже не вийшло. Кіченок і Като віддали суперницям всього 1 гейм і з перевагою у два брейки довели зустріч до перемоги.
У чвертьфіналі парного турніру в Токіо Надія Кіченок і Мію Като зіграють проти дуету Вероніка Кудерметова/Анастасія Павлюченкова.
Коментарі
Дописати коментар