Надія Кіченок не зуміла пробитись у парний фінал на змаганнях в Токіо
Українсько-японська пара Надія Кіченок/Мію Като зупиняється на стадії півфіналу парних змагань категорії WTA-500 в Токіо. В боротьбі за вихід до титульного матчу турніру Надія та Мію поступились господаркам кортів Ері Ходзумі/Макото Ніномія. Зустріч між дуетами тривала 1 годину і 15 хвилин ігрового часу.
WTA-500
Токіо, Японія
Парний розряд
1/2 фіналу
Ері Ходзумі/Макото Ніномія - Надія Кіченок/Мію Като - 6:2, 6:4
В стартовій партії Кіченок і Като намагались продемонструвати характер - двічі українсько-японський дует вирівнював ситуацію після програної власної подачі. Втім другу половину сету Ходзумі та Ніномія провели набагато більш впевнено і оформили ще 2 брейки, які так і лишились без відповіді.
В другому сеті Надія та Мію навіть самі зуміли повести в рахунку з брейком - вперше у зустрічі. Втім спочатку Ері та Макото досить швидко відігрались, а потім другим за сет брейком поставили переможну крапку в усьому протистоянні.
Коментарі
Дописати коментар