Людмила Кіченок та Альона Остапенко з валідольної перемоги починають боротьбу у парному розряді турніру в Сан-Дієго
Українсько-латвійський дует Людмила Кіченок/Альона Остапенко здобуває вкрай важку перемогу в першому раунді змагань WTA-500 в американському Сан-Дієго. Людмила та Альона, які отримали на турнірі 4-й номер посіву, в надзвичайно напруженому матчі здолали пару Сабріна Сантамарія/Ірина Шиманович.
WTA-500
Сан-Дієго, США
Парний розряд
1-й раунд
(4) Людмила Кіченок/Альона Остапенко - Сабріна Сантамарія/Ірина Шиманович - 5:7, 7:6(5), 11:9
В чвертьфіналі змагань в Сан-Дієго Людмила Кіченок та Альона Остапенко тепер зіграють із переможницями матчу за участі ще однієї української спортсменки - Марта Костюк/Аліша Паркс - Даніель Роуз Коллінз/Коко Вандевеге.
Коментарі
Дописати коментар