Олександра Корашвілі поступилась у чвертьфіналі турніру ITF W15 у Сербії.
Українська тенісистка Олександра Корашвілі не зуміла пробитися у півфінал 15-тисячника у сербському місті Куршумлія-Баня. На стадії 1/4 фіналу Олександра в трьох сетах за дві з половиною години ігрового часу поступилась представниці Франції Хелені Стевіч.
ITF W15
Куршумлія-Баня, Сербія
1/4 фіналу
Хелена Стевіч - Олександра Корашвілі - 6:3, 2:6, 6:4
Варто відмітити, що у вирішальній партії Корашвілі поступалась - 1:5, але двічі не дозволила суперниці подати на перемогу. Але в той момент, коли Олександра відіграла 2 брейки, вона примудрилась ще раз упустити власну подачу і дозволити Стевіч відсвяткувати перемогу в матчі.
Нагадаємо, що трохи раніше свій чвертьфінальний матч на змаганнях у Сербії програла ще одна українська тенісистка Катерина Лазаренко.
Коментарі
Дописати коментар