Олексій Крутих пробивається в основну сітку Челленджера в Сен-Тропе
Український тенісист Олексій Крутих успішно подолав кваліфікацію змагань категорії ATP Challenger у французькому Сен-Тропе. В фіналі відбору Олексій в двох партіях розгромив місцевого спортсмена Мікейла Алімлі, віддавши супернику всього 3 гейми за протистояння. На перемогу в матчі Крутих витратив рівно годину ігрового часу.
ATP Challenger
Сен-Тропе, Франція
Кваліфікація, фінал
(3) Олексій Крутих - Мікейл Алімлі - 6:1, 6:2
Нагадаємо, що на старті відбору Челленджера в Сен-Тропе Олексій Крутих із таким самим рахунком розібрався зі спортсменом без прапора - представником "боліт" Євгенієм Карловським.
В основній сітці змагань в Сен-Тропе Олексій Крутих стартуватиме матчем проти шведського спортсмена Еліаса Імера.
Коментарі
Дописати коментар