Катерина Володько не змогла пробитися у фінал 100-тисячника в Токіо
Українська тенісистка Катерина Володько програла півфінальний матч змагань категорії ITF W100 у японському Токіо. Катерина, яка починала виступи на турнірі ще з кваліфікаційного раунду, в боротьбі за вихід у титульний матч в двох партіях поступилась представниці Швейцарії Вікторії Голубіч, яка займає 135-у сходинку світового жіночого рейтингу.
Токіо, Японія
1/2 фіналу
(7) Вікторія Голубіч - (Q) Катерина Володько - 6:4, 6;1
Початок зустрічі для Катерини Володько можна назвати хіба що провальним. Українська тенісистка не змогла нормально увійти в матч і дуже швидко опинилась буквально у критичному становищі - 0:5 із трьома брейками у виконанні суперниці. Але до честі Володько варто відзначити, що навіть такі цифри на табло не змусили її опустити ракетку.
В наступному геймі, в якому Голубіч подавала на перемогу в партії, Катерина відіграла 4 сет-боли у суперниці і, зрештою, оформила брейк. За кілька хвилин Володько відіграла ще одну програну подачу, причому оформила брейк під нуль. В наступному геймі українська тенісистка ліквідувала ще 2 сет-боли на власній подачі.
Але фантастичного порятунку таки не трапилось. Вікторія змогла зібратися і з третьої спроби таки подати на перемогу в першому сеті. Якби ж Володько відпустила суперницю у трохи менший відрив на самому початку матчу...
Історія повторилась і в другому сеті. Знову Голубіч почала партію у шаленому темпі і оформила 3 брейки поспіль. Володько і в цій ситуації намагалась відігратися з рахунку 0:5, але цього разу Катерині вдалось оформити лише один брейк під нуль. В наступному геймі українська тенісистка знову не втримала власну подачу і пропустила Вікторію у фінал турніру.
В ньому Вікторія Голубіч зіграє із переможницею матчу між Сію Ван і Кімберлі Біррелл.
Коментарі
Дописати коментар