Катерина Володько пробивається у півфінал 100-тисячника у Токіо.
Українська тенісистка Катерина Володько, яка починала виступи на змаганнях категорії ITF W100 в Токіо ще з кваліфікації, виходить у півфінал основної сітки турніру. На стадії 1/4 фіналу Катерина в двох партіях розібралась із представницею Нідерландів Аріанне Хартоно, яка займає 206-ту сходинку жіночого світового рейтингу.
Токіо, Японія
1/4 фіналу
(Q) Катерина Володько - Аріанне Хартоно - 6:3, 6:2
У півфіналі турніру в Токіо Катерина Володько зіграє проти переможниці матчу між Сяоді Ю і Вікторією Голубіч.
Коментарі
Дописати коментар