Катерина Володько успішно стартувала в основній сітці 100-тисячника в Токіо
Українська тенісистка Катерина Володько, яка пробилась в основну сітку змагань категорії ITF W100 в Японії крізь сито кваліфікації, успішно подолала стадію першого кола. В трьох сетах Катерина здолала місцеву спортсменку Сакуру Хосогі, яка займає 235-ту сходинку світового жіночого рейтингу.
ITF W100
Токіо, Японія
1-й раунд
(Q) Катерина Володько - Сакура Хосогі - 6:0, 6:3, 3:6
Після повноцінного розгрому суперниці із "баранкою" в стартовому сеті Катерина випустила нитки гри зі своїх рук у другій партії. В самому дебюті цього відрізку матчу вже Хосогі повела одразу з двома брейками. І хоч Володько не відпустила суперницю у повний відрив і періодично скорочувала відставання, партія все одно лишилась за японською тенісисткою.
Але вирішальний сет Катерина почала із брейку, який точно додав українській тенісистці впевненості у власних силах. В середині партії Володько ще й втримала надзвичайно важливий гейм на власній подачі, під час якого їй довелось відіграти одразу 3 брейк-поінти. Завершилась зустріч обміном брейками, в якому Катерина виявилась сильнішою.
Коментарі
Дописати коментар