Фелікс Оже Альяссім на двох тай-брейках переграв Хуберта Хуркача в фіналі змагань у Базелі
Канадський тенісист Фелікс Оже Альяссім стає переможцем турніру категорії ATP-500 в швейцарському Базелі. В титульному матчі турніру Фелікс в двох напружених сетах переграв представника Польщі Хуберта Хуркача, який займає 11-ту сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в матчі Оже Альяссім витратив 1 годину і 55 хвилин ігрового часу.
ATP-500
Базель, Швейцарія
Фінал
(6) Фелікс Оже Альяссім - (4) Хуберт Хуркач - 7:6(3), 7:6(5)
Протягом усього матчу не було зафіксовано жодного брейку. Цікаво, що Оже Альяссім взагалі не давав супернику жодних шансів на прийомі, а от Хуркач відіграв всі 5 брейк-поінтів, до яких дістався канадський тенісист. У підсумку Фелікс відсвяткував перемогу в матчі на двох тай-брейках.
Для Фелікса Оже Альяссіма титул в Базелі стає п'ятим в кар'єрі на рівні ATP. До того ж канадський тенісист захистив свій минулорічний трофей на змаганнях у Швейцарії.
Коментарі
Дописати коментар