Роберто Баутіста-Агут здобуває першу перемогу на рівні ATP з червня цього року і виходить в друге коло Мастерсу в Парижі
Іспанський тенісист Роберто Баутіста-Агут успішно стартував на змаганнях категорії ATP Masters в Парижі. В першому колі турніру Роберто в двох партіях впевнено переграв представника Чехії Їржі Легечку, який займає 30-ту сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в протистоянні Баутіста-Агут витратив трохи менше години з чвертю ігрового часу.
ATP Masters
Париж, Франція
1-й раунд
Роберто Баутіста-Агут - Їржі Легечка - 6:4, 6:2
Варто відзначити, що для Баутісти-Агута ця перемога стала першою на рівні ATP з червня цього року. Востаннє до сьогодні Роберто перемагав в чвертьфіналі турніру в Галле, де він переграв Даніїла Мєдвєдєва. З того часу в активі іспанського тенісиста була лише одна перемога у 8-ми матчах, при чому здобув він її на Челленджері в Малазі.
В другому колі Мастерсу в Парижі Роберто Баутіста-Агут зіграє із переможцем матчу між польським спортсменом Хубертом Хуркачем та американцем Себастьяном Кордою.
Коментарі
Дописати коментар