Хуберт Хуркач виходить у півфінал змагань в Базелі
Польський тенісист Хуберт Хуркач виграє чвертьфінальний поєдинок на змаганнях категорії ATP-500 в швейцарському Базелі. В боротьбі за вихід у півфінал турніру Хуберт в трьох сетах переграв представника Нідерландів Таллона Грікспора, який займає 25-ту сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в матчі Хуберт витратив трохи більше 2 годин і 20 хвилин ігрового часу.
ATP-500
Базель, Швейцарія
1/4 фіналу
(4) Хуберт Хуркач - Таллон Грікспор - 6:7(6), 6:4, 6:4
У півфіналі змагань в Базелі Хуберт Хуркач зіграє проти переможця матчу між Юго Юмбером і Домініком Штрікером.
Коментарі
Дописати коментар