Френсіс Тіафо поступається вже в першому раунді турніру в Токіо

Минулорічний фіналіст змагань категорії ATP-500 в Токіо американський тенісист Френсіс Тіафо не зумів подолати навіть стартовий раунд поточного турніру. В першому колі Френсіс, який отримав в столиці Японії 6-й номер посіву, в двох партіях програв тенісисту без прапора Аслану Карацеву. Зустріч тривала 1 годину і 40 хвилин ігрового часу.

ATP-500
Токіо, Японія
1-й раунд

Аслан Карацев - (6) Френсіс Тіафо - 6:3, 7:6(4)

Після доволі рівного початку зустрічі Френсіс Тіафо першим зумів зачепитися за подачу суперника в середині стартової партії, втім двома брейк-поінтами американський тенісист не скористався. А от Карацев оформив брейк при першій же нагоді. Одразу після успіху на прийомі Аслан успішно подав на перемогу в першому сеті.

Друга партія стала для Тіафо часом невикористаних можливостей. Спочатку Френсіс дозволив росіянину відігратися з брейку. А на тай-брейці, яким закінчився сет, Тіафо упустив перевагу одразу з двома міні-брейками.

В другому колі змагань в Токіо Аслан Карацев зіграє проти переможця матчу між Хубертом Хуркачем і Чжінчженєм Чжаном.