Людмила Кіченок виходить у чвертьфінал парних змагань в Чженчжоу
Українсько-угорський дует Людмила Кіченок/Тімеа Бабош успішно розпочинає боротьбу на парних змаганнях категорії WTA-500 в китайському Чженчжоу. В матчі першого кола Людмила і Тімеа на чемпіонському тай-брейку здолали американсько-австралійську пару Ніколь Меліхар/Еллен Перес. На перемогу в протистоянні Кіченок і Бабош витратили майже півтори години ігрового часу.
WTA-500
Чженчжоу, Китай
Парний розряд
1-й раунд
Людмила Кіченок/Тімеа Бабош - Ніколь Меліхар/Еллен Перес - 6:4, 4:6, 10:6
У чвертьфіналі змагань в Чженчжоу Людмила Кіченок і Тімеа Бабош зіграють із переможницями матчу Вероніка Кудерметова/Людмила Самсонова - Дезері Кравчик/Демі Схурс.
Коментарі
Дописати коментар