Ілля Марченко із баранкою виграє стартовий матч в "основі" Челленджера в Братиславі
Український тенісист Ілля Марченко, який пробився в основну сітку змагань категорії ATP Challenger в Братиславі крізь сито відбірного турніру, впевнено долає перше коло. В ньому Ілля в двох партіях переграв ще одного кваліфаєра Денніса Новака із Австрії. Якщо в першому сеті протистояння Марченко здобув перемогу лише на тай-брейці, то другу партію українець виграв під нуль.
ATP Challenger
Братислава, Словаччина
1-й раунд
(Q) Ілля Марченко - (Q) Денніс Новак - 7:6(6), 6:0
Цікаво, що в стартовій партії зустрічі Марченко навіть поступався із брейком - Новак досить швидко взяв подачу українського тенісиста, але Ілля вже в середині сету відігрався. На тай-брейці першої партії Марченко також поступався з міні-брейком, але Денніс несподівано програв два поспіль розіграша на власній подачі, чим українець у підсумку і скористався.
Ну а в другому сеті протистояння боротьби вже просто не вийшло. Марченко оформив одразу три брейки і жодного разу не дав приводів засумніватися у потужності власної подачі.
В другому колі Челленджера в Братиславі Ілля Марченко зіграє проти переможця зустрічі між Норбертом Гомбошем та 3-м номером посіву Бенжаменом Бонзі.
А сьогодні трохи пізніше свій стартовий матч в Братиславі проведе ще один український тенісист Віталій Сачко. Жереб виявився для нього вкрай несприятливим, адже вже на старті турніру Віталію доведеться зіграти проти лідера посіву австрійця Домініка Тіма.
Коментарі
Дописати коментар