Олександра Олійникова виграла два матчі за день і пробилась у півфінал 25-тисячника в Італії
Українська тенісистка Олександра Олійникова пробивається в 1/2 фіналу змагань категорії ITF W25 в італійському місті Санта Маргеріта ді Пула. Сьогодні Олександрі довелось провести одразу 2 матчі, і обидві зустрічі вона впевнено виграла. Спочатку на стадії другого кола Олійникова переграла представницю Румунії Ірину Фетекау, а згодом українська тенісистка у чвертьфіналі здолала 3-ю ракетку турніру іспанську тенісистку Карлоту Мартінес Кірес.
ITF W25
Санта Маргеріта ді Пула, Італія
2-й раунд
Олександра Олійникова - Ірина Фетекау - 6:1, 7:6(3)
1/4 фіналу
Олександра Олійникова - (3) Карлота Мартінес Кірес - 6:2, 6:3
Тепер за вихід у фінал 25-тисячника в Італії Олександра Олійникова посперечається з лідеркою посіву чеською спортсменкою Брендою Фругвіртовою.
Коментарі
Дописати коментар