Вероніка Подрез стає чвертьфіналісткою 25-тисячника у Франції
Українська тенісистка Вероніка Подрез, яка пробилась в основну сітку змагань категорії ITF W25 у французькому місті Шербур-ан-Котантен крізь сито кваліфікації, виходить вже у чвертьфінал турніру. На стадії другого кола Вероніка в трьох непростих партіях здолала росіянку Анну Чеканську. На перемогу в протистоянні Подрез витратила трохи більше двох із половиною годин ігрового часу.
ITF W25
Шербур-ан-Котантен, Франція
2-й раунд
(Q) Вероніка Подрез - (Q) Анна Чеканська - 6:3, 5:7, 6:4
Протягом матчу спортсменки влаштували на корті справжні гойдалки. Після впевнено виграної стартової партії Вероніка повела у рахунку із брейком і на початку другого сету, але росіянка зуміла відігратися.
У вирішальній партії вже Подрез поступалась із дуже неприємним рахунком - 1:4. Але саме з нього українська тенісистка змогла взяти 5 геймів поспіль і оформити підсумкову перемогу в матчі.
У чвертьфіналі змагань у Франції Вероніка Подрез зіграє проти переможниці матчу між місцевою спортсменкою Ясмін Мансурі та представницею Фінляндії Анастасією Куліковою.
Коментарі
Дописати коментар