Вероніка Подрез стає півфіналісткою турніру категорії ITF W25 у Франції
Українська тенісистка Вероніка Подрез продовжує успішні виступи на 25-тисячнику у французькому місті Шербур-ан-Котантен. На стадії 1/4 фіналу Вероніка в двох партіях здолала 4-ту ракетку змагань представницю Фінляндії Анастасію Кулікову. На перемогу в матчі Подрез витратила трохи менше 1 години і 10 хвилин ігрового часу.
ITF W25
Шербур-ан-Котантен, Франція
1/4 фіналу
(Q) Вероніка Подрез - (4) Анастасія Кулікова - 6:3, 6:3
В обох партіях зустрічі події розвивались за одним і тим самим сценарієм. Після доволі рівного початку партій Вероніка захоплювала ініціативу починаючи із середини ігрових відрізків. У підсумку, українська тенісистка зуміла оформити по два брейки поспіль у кожному з сетів і спокійно оформила вихід у півфінал змагань у Франції.
За вихід у фінал 25-тисячника в Шербур-ан-Котантені Вероніка Подрез посперечається із переможницею французького дербі між Аліс Раме і Амандін Есс.
Коментарі
Дописати коментар