Дарія Снігур впевнено вибила 3-тю ракетку змагань в Румунії вже у першому раунді
Українська тенісистка Дарія Снігур здобуває сенсаційну перемогу в першому раунді змагань категорії WTA-250 в румунському місті Клуж-Напока. На старті турніру Дарія в двох партіях здолала представницю Бельгії Гретьє Міннен, яка була посіяна під 3-м номером. На перемогу в матчі Снігур витратила трохи більше години ігрового часу.
Клуж-Напока, Румунія
1-й раунд
Дарія Снігур - (3) Гретьє Міннен - 6:3, 6:2
Події в обох сетах зустрічі розвивались по одному і тому самому сценарію. Снігур швидко виривалась вперед із брейком, але Міннен знаходила можливість швидко відповісти виграним на прийомі геймом у відповідь.
Втім Дарію зворотні брейки у виконанні бельгійської тенісистки не збивали із переможної ходи. Українка в кожному сеті ще по два рази відзначалась на прийомі і у підсумку спокійно оформила перемогу у матчі.
В другому колі змагань в румунському місті Клуж-Напока Дарія Снігур зіграє із німкенею Аною-Лєною Фрідзам.
Коментарі
Дописати коментар