Юлія Стародубцева розгромила суперницю на шляху до чвертьфіналу 60-тисячника в США
Українська тенісистка Юлія Стародубцева, яка на змаганнях категорії ITF W60 в американському Ранчо Санта Фе отримала 4-й номер посіву, без проблем долає стадію другого кола турніру. В боротьбі за вихід в 1/4 фіналу Юлія спокійно розібралась із місцевою тенісисткою Джессі Ені, яка займає 396-ту сходинку світового рейтингу. За весь матч, який тривав трохи менше 1 години і 20 хвилин ігрового часу, Стародубцева віддала суперниці лише 3 гейми.
ITF W60
Ранчо Санта Фе, США
2-й раунд
(4) Юлія Стародубцева - Джессі Ені - 6:1, 6:2
Вдалі виступи на змаганнях у Ранчо Санта Фе цілком можуть дозволити Юлії Стародубцевій дебютувати в топ-200 світового рейтингу. Після виходу у чвертьфінал турніру українська тенісистка піднялась на 196-ту сходинку у live-рейтингу.
На стадії 1/4 фіналу змагань в США Юлія Стародубцева зіграє проти ще однієї американської тенісистки Луїзи Чіріко.
Коментарі
Дописати коментар