Юлія Стародубцева виходить у два фінала на 60-тисячнику в США
Українська тенісистка Юлія Стародубцева стає фіналісткою змагань категорії ITF W60 в американському Ранчо Санта Фе як в одиночному, так і в парному розрядах. Протягом суботнього ігрового дня Юлії вдалось переконливо виграти обидва півфінальних матчі, причому в двох партіях.
ITF W60
Ранчо Санта Фе, США
1/2 фіналу
(4) Юлія Стародубцева - Дзян Сю Хань - 6:3, 6:4
Парний розряд
1/2 фіналу
(3) Юлія Стародубцева/Макенна Джонс - (2) Марія Фернанда Ерасо Гонсалез/Анастасія Тіхонова - 6:3, 6:3
Окремо хочеться поговорити про півфінал за участі Юлії в одиночному розряді. Українська тенісистка в обох партіях зустрічі проти китаянки Дзян Сю Хань здобувала величезну перевагу. В першому сеті Юлія вела в рахунку - 5:0, але дозволила суперниці відіграти 2 брейки. В другій партії Стародубцева упустила перевагу з рахунку 4:0.
Втім, найголовніше те, що Юлія в ключові моменти сетів збиралась і завершувала їх на свою користь
В одиночному фіналі змагань в Ранчо Санта Фе Юлія Стародубцева зіграє проти представниці Швейцарії Лулу Радович. В парному фіналі Стародубцева і Джонс будуть змагатися із парою Татьяна Баркова/Медісон Сіг.
Коментарі
Дописати коментар