Леся Цуренко впевнено переграла росіянку на старті змагань в Чженчжоу
Українська тенісистка Леся Цуренко, яка почала виступи на турнірі категорії WTA-500 в китайському Чженчжоу ще з сита кваліфікації, впевнено долає стартовий раунд основної сітки. В двох партіях Леся переграла представницю країни-агресора Діану Шнайдер, яка також вийшла в "основу" крізь відбірковий турнір, правда, в статусі лакі-лузера. На перемогу в матчі Цуренко витратила трохи більше 1 години і 20 хвилин ігрового часу.
WTA-500
Чженчжоу, Китай
1-й раунд
(Q) Леся Цуренко - (LL) Діана Шнайдер - 6:4, 6:2
Стартовий сет Леся Цуренко провела далеко не так стабільно, як хотілося б. Втім, саме українська тенісистка майже весь час була в ролі лідерки. Двічі Леся виривалась вперед із брейком, але тільки третій успіх на прийомі став вирішальним - дві попередні програні подачі Шнайдер досить швидко відігрувала.
А ось другий сет Цуренко почала максимально потужно і зуміла повести в рахунку одразу із двома брейками. Шнайдер спробувала відігратися і навіть скоротила відставання, але Леся швидко відновила комфортну перевагу і з першої ж спроби подала на матч.
В другому колі турніру в Чженчжоу Леся Цуренко зіграє проти 10-ї ракетки змагань Донни Векіч із Хорватії.
Коментарі
Дописати коментар