Катерина Володько виходить у фінал кваліфікації змагань в Чженчжоу
Українська тенісистка Катерина Володько успішно розпочала боротьбу за вихід в основну сітку змагань категорії WTA-500 в китайському Чженчжоу. В першому колі кваліфікації Катерина переграла австралійську тенісистку Ервн Раутліфф, яка спеціалізується на парному тенісі, а от в одиночному розряді зірок з неба не хапає і займає доволі скромну 668-му сходинку світового рейтингу.
WTA-500
Чженчжоу, Китай
Кваліфікація
1-й раунд
Катерина Володько - Ерін Раутліфф - 6:3, 6:3
Варто відзначити, що від початку Катерина Володько мала зіграти на статті кваліфікації змагань в Чженчжоу проти 3-ї ракетки відбору Лучії Бронцетті, втім італійська тенісистка знялась з турніру.
Тепер за вихід в основну сітку змагань в Чженчжоу Катерина Володько посперечається із переможницею китайського дерби Сідзя Вей - Сяоді Ю.
Коментарі
Дописати коментар