ATP Finals. Рохан Бопанна і Метью Ебден здобувають важливу перемогу в другому турі групового етапу Підсумкового Турніру
Індійсько-австралійський дует Рохан Бопанна/Метью Ебден впевнено виграють матч другого кола групового етапу ATP Finals. В двох партіях Рохан і Метью переграли суто австралійський дует Рінка Хіджіката/Джейсон Кублер. Досягнути успіху Бопанні та Ебдену вдалось завдяки тому, що в кожному із сетів зустрічі саме вони оформили по єдиному брейку. На перемогу в матчі Рохан і Метью витратили трохи менше години із чвертю ігрового часу.
ATP Finals
Турин, Італія
Парний розряд
Red Group
Рохан Бопанна/Метью Ебден - Рінка Хіджіката/Джейсон Кублер - 6:4, 6:4
Цікаво, що Рохан Бопанна став найстаршим спортсменом в історії, який вигравав зустріч на Підсумкових Турнірах ATP. Сьогоднішню перемогу Рохан здобув у віці 43-х із половиною років.
В другому парному матчі сьогоднішнього ігрового дня зіграють дуети, які мають у своєму активі перемоги у стартових зустрічах: Веслі Коолхоф/Ніл Скупскі - Раджим Рем/Джо Солсбері.
Коментарі
Дописати коментар