Фабіо Фоньїні не зумів пробитися у перший за 4 роки фінал турнірів ATP

Італійський тенісист Фабіо Фоньїні зупинився на стадії 1/2 фіналу змагань категорії ATP-250 у французькому Меці. В боротьбі за вихід у титульний матч турніру Фабіо розгромно поступився представнику Франції Юго Юмберу, який отримав 4-й номер посіву. За весь матч Фоньїні виграв всього 2 геймі, а в стартовому сеті взагалі отримав від суперника повноцінну "баранку".

ATP-250
Мец, Франція
1/2 фіналу

(4) Юго Юмбер - Фабіо Фоньїні - 6:0, 6:2

Фабіо Фоньїні не пробивався у фінали турнірів ATP з квітня 2019-го року. Саме тоді він зіграв у титульному матчі Мастерса в Монте-Карло і, обігравши Душана Лайовича, взяв найбільш престижний трофей у кар'єрі. Виходить, із останнього виходу італійського тенісиста в фінали минуло вже більше чотирьох років.

Ну а Юго Юмбер за титул змагань в Меці посперечається з росіянином Александром Шевченком, який у своєму півфіналі здолав ще одного господаря кортів П'єра-Юга Ербера.