Кубок Біллі Джин Кінг. Збірна Італії стає першим півфіналістом змагань.
Збірна Італії виграє другий матч в межах групового етапу фіналу Кубку Біллі Джин Кінг і виходить у півфінал головних командних жіночих тенісних змагань. В другому поєдинку групи D італійки впевнено розібрались зі збірною Німеччини, вигравши два одиночні поєдинки. Перемоги команді Італії принесли Мартіна Тревізан та Ясміне Паоліні.
Кубок Біллі Джин Кінг
Севілья, Іспанія
Група D
Італія - Німеччина - 2:0
Мартіна Тревізан - Єва Лис - 7:6(6), 6:1
Ясміне Паоліні - Анна-Лєна Фрідзам - 6:3, 6:2
Парний поєдинок в зустрічі між збірними Італії та Німеччини вже не має жодного турнірного значення. Так само, як і вже нічого не вирішуватиме зустріч між командами Франції та Німеччини, які втратили всі шанси пробитися до півфіналу.
Збірна Італії в 1/2 фіналу Кубку Біллі Джин Кінг зіграє із переможцями групи B, в якій на вихід у півфінал на даний момент претендують всі три збірні - Австралії, Словенії та Казахстану.
Коментарі
Дописати коментар