Денис Молчанов і Андрєй Голубєв переграли 2-гу пару посіву на старті турніру в Софії
Українсько-казахстанський дует Денис Молчанов/ Андрєй Голубєв успішно починає виступи на змаганнях категорії ATP-250 в Софії у парному розряді. В матчі першого кола Денис і Андрєй перемогли американську пару Натаніель Леммонс/Джексон Вітроу, яка отримала на турнірі 2-й номер посіву. Перемогу Молчанов і Голубєв здобули на чемпіонському тай-брейку і витратили на неї трохи менше ніж півтори години ігрового часу.
ATP-250
Софія, Болгарія
Парний розряд
1-й раунд
Денис Молчанов/Андрєй Голубєв - (2) Натаніель Леммонс/Джексон Вітроу - 7:6(6), 2:6, 10:7
У чвертьфіналі парних змагань в Софії Денис Молчанов і Андрєй Голубєв зіграють проти переможців матчу Ендрю Харріс/Рінка Хіджіката - Макс П'юрселл/Джон Патрік Сміт.
Коментарі
Дописати коментар