Юлія Стародубцева розгромила суперницю по другому колу Челленджера в Чилі
Українська тенісистка Юлія Стародубцева без будь-яких проблем подолала стадію другого кола змагань категорії WTA Challenger в чилійському місті Коліна. В боротьбі за вихід у чвертьфінал Юлія розгромила представницю Аргентини Гільєрміну Наю, яка займає 402-гу сходинку поточного світового рейтингу. За матч, який тривав лише 55 хвилин ігрового часу, Стародубцева віддала суперниці всього 2 гейми.
WTA Challenger
Коліна, Чилі
2-й раунд
Юлія Стародубцева - Гільєрміна Ная - 6:2, 6:0
Фактично протягом усього матчу Стародубцева показувала зразкову гру на власній подачі і, до того ж, стабільно чіплялась на прийомі. В стартовому сеті Юлія оформила два брейки, а по ходу другої партії взагалі відвантажила суперниці повноцінну баранку. Єдиний гейм на подачі української тенісистки стався лише тоді, коли вона вийшла подавати на матч. Тоді Ная заробила свої перші в зустрічі брейк-поінти, але Стародубцева втримала гейм і поставила яскраву крапку в протистоянні.
У чвертьфінальні змагань в Чилі Юлія Стародубцева зіграє проти 7-ї ракетки турніру Елізабет Мандлік із США.
Коментарі
Дописати коментар