Валерія Страхова стає чвертьфіналісткою 40-тисячника в Гвадалахарі
Українська тенісистка Валерія Страхова продовжує успішні виступи на змаганнях категорії ITF W40 в мексиканській Гвадалахарі, де вона отримала 3-й номер посіву. На стадії другого кола Валерія в двох партіях переграла представницю Канади Лейл Сліт, яка займає скромну 845-ту сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в матчі Страхова витратила близько 1 години і 40 хвилин ігрового часу.
ITF W40
Гвадалахара, Мексика
2-й раунд
(3) Валерія Страхова - Лейл Сліт - 6:4, 6:4
У чвертьфіналі змагань у Гвадалахарі Валерія Страхова зіграє із переможницею матчу між місцевою спортсменкою Фернандою Контрерас Гомес і представницею Польщі Анною Гертель.
Коментарі
Дописати коментар