Домінік Тім із впевненої перемоги розпочинає виступи на змаганнях в Меці
Австрійський тенісист Домінік Тім успішно долає стартовий раунд змагань категорії ATP-250 у французькому Меці. В першому колі турніру Домінік в двох партіях розібрався із місцевим спортсменом Маттео Мартіно, який потрапив до основної сітки в статусі "лакі-лузера". На перемогу в матчі Тім витратив трохи більше 1 години і 20 хвилин ігрового часу.
ATP-250
Мец, Франція
1-й раунд
Домінік Тім - (LL) Маттео Мартіно - 6:4, 6:2
Долю стартової партії зустрічі вирішив єдиний брейк, який австрійський тенісист оформив вже ближче до завершення сету. Так, у обох спортсменів були мінімальні шанси на прийомі і до цього моменту, але і Мартіно, і Тім відіграли по брейк-поінту. Але в 9-му геймі Маттео свою подачу не втримав, а вже в 10-му Домінік завершив сет на свою користь.
Другий сет Тім розпочав з іще одного брейку. Цю перевагу Домінік не просто втримав, а ще й зміцнив. Ближче до завершення матчу австрійський спортсмен ще раз відзначився на прийомі і одразу ж спокійно подав на перемогу в зустрічі.
В другому колі змагань в Меці Домінік Тім зіграє проти ще одного француза - 4-го номера посіву Юго Юмбера.
Коментарі
Дописати коментар